66. színházi évad
Majorfalvi Bálint színész
1983. január 30., Mór

1997-2001 - Vörösmarty Gimnázium, Budapest
2001-2002 - Keleti István Művészeti Iskola, Budapest
2002-2005 - Pesti Magyar Színiakadémia Huszár László és Sipos Imre osztályában
2005-2009 - Színház- és Filmművészeti Egyetem
Osztályvezető tanárok: Marton László, Hegedűs D. Géza, Forgács Péter

VIZSGAELőADÁSOK:

Pesti Magyar Színiakadémia:
Meneláosz - Euripidész: Helené (rendezte: Sipos Imre)
Feledi Gáspár, Gonosz Pista:- Tóth Ede,Örkény István: A falu rossza (rendezte: Huszár László)

Színház-és Filmművészeti Egyetem:
Peachum, Penge Macky – Brecht,Weil: Koldusopera (rendezte: Novák Eszter)
Több szerep – Fáj - Agota Kristof: A nagy füzet című műve alapján (rendezte: Forgács Péter)
Edmund, Alban – William Shakespeare: Lír (rendezte: Zsótér Sándor)
Szuszlov - Gorkij:Nyaralók (rendezte: Hegedűs D. Géza)
Henrik, operakritikus: Térey János: Asztalizene (rendezte: Bálint András)
Több szerep – Boccaccio: Dekameron (rendezte: Méhes László)

EGYÉB SZÍNHÁZI MUNKÁK:

Pesti Magyar Színház:
Valentin - William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok (rendezte: Iglódi István)
Közreműködő az István, a király, a La Mancha lovagja, a My Fair Lady, a Bob herceg, a Szépek szépe és az Orfeusz az alvilágban című produkciókban

Vígszínház:
Pietro Crespi – Marquez: Száz év magány (rendezte: Forgács Péter)

Pesti Színház:
Farkas, Majom, Ember – Dés,Geszti, Békés: A dzsungel könyve (rendezte: Hegedűs D. Géza)
Közreműködő - Heinrich Böll: Katharina Blum elvesztett tisztessége (rendezte: Hegedűs D. Géza)


KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZ:

Katolikus pap – Tamási Áron: Énekes madár (rendezte: Vidnyánszky Attila m.v.)
Haimón – Szophoklész: Antigoné (Rendezte: Czajlik József m.v.)
Kancellár, Favágó 2 – Csukás István, Bergendy István: Süsü, a sárkány (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Fedotyik – A.P. Csehov: Három nővér (rendezte: Martin Huba m.v.)
Luigi Del Soro – Vajda Katalin,Fábri Péter,Valló Péter: Anconai szerelmesek (rendezte: Lévay Adina m.v.)
Fábián – William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Miklós – Békeffi István, Lajtai Lajos: A régi nyár (rendezte: Méhes László m.v.)
Darvas Károly - Csiky Gergely: Lumpok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Drosselmeyer - Csajkovszkij: Diótörő (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Fülöp – Vaszary,Fényes, Szenes: Az ördög nem alszik (rendezte: Görög László m.v.)
Polgár - Ladislav Ballek,Ondrej Šulaj: A hentessegéd (rendezte: Rastislav Ballek m.v.)
Jása – A.P. Csehov: Cseresznyéskert (rendezte: Martin Huba m.v.)
Rézbányai Győző, Alsópáhóczy Alfréd - Faragó Zsuzsa,Laboda Kornél,Zombola Péter: Szegény Dzsoni és Árnika (rendezte: Laboda Kornél m.v.)
Pista – Móricz Zsigmond: Sári bíró (rendezte: Görög László m.v.)
Zsidó, Decius segédtisztje – Székely János: Caligula helytartója (rendezte: Béres Attila m.v.)
Ivan Hlesztakov, pétervári tisztviselő - Gogol: Revizor (rendezte: Méhes László m.v.)
Corignon – Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból (rendezte: Verebes István m.v.)
Személyzet – Spiró György: Príma környék (rendezte: Valló Péter m.v.)
Dorset márki – William Shakespeare: III. Richárd (rendezte: Martin Huba m.v.)
Dr. Juhos Buda, pszichológus – Tasnádi István: Magyar Zombi (rendezte: Bagó Bertalan m.v.)
Sampon - Fenyő Miklós,Tasnádi István: Made in Hungária (rendezte: Méhes László)
Hínárkóc - Václáv Čtvrtek,Kárpáti Péter: Rumcájsz, a rabló (rendezte: Naszlady Éva m.v.)
Hakapeszi Maki, Furfangos Frigyes – Tóth Eszter: Móka Miki és barátai (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Frédi - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő (rendezte: Méhes László)
Dr. Ridovics - Bereményi Géza: Az arany ára (rendezte: Bagó Bertalan m.v.)
Lanzelo Gobbó, bohóc, Shylock szolgája - William Shakespeare: A velencei kalmár (rendezte: Szőcs Artur m.v.)
Farkas Ferdinánd, Piros gatyás kismalac - Pille Tamás-Juhász Levente: A három kismalac (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Pereviczky, ügyvéd - Mikszáth Kálmán,Závada Pál: Különös házasság (rendezte: Valló Péter m.v.)
Közeg - Spiró György: Csirkefej (rendezte: Forgács Péter m.v.)
Bűvész, Hűség testvér - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése (rendezte: Martin Huba)
Csil - Dés,Geszti,Békés: A dzsungel könyve (rendezte: Méhes László)
Rókus Mókus, Parkőr, Dezső, Kacifánt - Tersánszky J. Jenő, Pille Tamás: Misi Mókus kalandjai (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Oliver, vállalatigazgató - Tauno Yliruusi,Erdeős Anna,Szemenyei János: Börtönkarrier (rendezte: Erdeős Anna m.v.)
Schnaps, fogadós - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás (rendezte: Keszég László m.v.)
Első pingvin - Ulrich Hub: Nyolckor a bárkán (rendezte: Méhes László m.v.)
Péter – Shakespeare: Rómeó és Júlia (rendezte: Martin Huba)
Házmester - Heltai Jenő: Naftalin (rendezte: Hargitai Iván)
Csóka tizedes - Simai Kristóf, Szarka Gyula: Zsugori (rendezte: Béres László)
Közreműködő - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű (rendezte: Martin Huba)
Raymond, szövegíró és impresszárió - Pataki Éva: Edith és Marlene (rendezte: Méhes László)
Mikhál bán - Katona József: Bánk bán (rendezte: Hargitai Iván)

TV:
Ortox - Zűrgombócok (sorozat) - Kiwi TV

EGYÉB:
Ahogy esik, úgy puffan – improvizációs műsor: szerkesztő, műsorvezető
Színházi Lábjegyzet – internetes műsor: szerkesztő, műsorvezető

DÍJAK:
Komáromi Jókai Színház:
Színészrobot-díj (2011,2012,2013,2014,2015)
Ferenczy Anna-díj (2012)