sk hu
Bandor Éva

Bandor Éva

Színésznő

(Jászai Mari-díjas)

Bárdos Judit

Bárdos Judit

Színésznő

m. v.

Bernáth Tamás

Bernáth Tamás

Színész

Béhr Márton

Béhr Márton

Színész

Culka Ottó

Culka Ottó

Színész

Fabó Tibor

Fabó Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Holocsy Katalin

Holocsy Katalin

Színésznő

Holocsy Krisztina

Holocsy Krisztina

Színésznő

Majorfalvi Bálint

Majorfalvi Bálint

Színész

Mokos Attila

Mokos Attila

Színész

Olasz István

Olasz István

Színész

Skronka Tibor

Skronka Tibor

Színész

Szabó Viktor

Szabó Viktor

Színész

Tóth Károly

Tóth Károly

Színész

m. v.

Tóth Tibor

Tóth Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Balaskó Edit

Balaskó Edit

A rendező asszisztense

Balázsy László

Balázsy László

Lektor

Kardos Tünde

Kardos Tünde

Dramaturg

Leczkési Dóra

Leczkési Dóra

Súgó

Nagy László

Nagy László

Ügyelő

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Korrepetitor

Bakonyi Alexa

Bakonyi Alexa

Színésznő

m.v.

Cs. Tóth Erzsébet

Cs. Tóth Erzsébet

Színésznő

m. v.

Drága Diána

Drága Diána

Színésznő

m. v.

Horányi László

Horányi László

Színész

m.v.

Hostomský Fanni

Hostomský Fanni

Színésznő

e. h.

Jókai Ágnes

Jókai Ágnes

Színésznő

m. v.

Ladányi Júlia

Ladányi Júlia

Színésznő

e. h.

Losonczi Kata

Losonczi Kata

Színésznő

m. v.

Melecsky Kristóf

Melecsky Kristóf

Színész

e. h.

Rancsó Dezső

Rancsó Dezső

Színész

m. v.

Bagó Bertalan

Bagó Bertalan

Rendező

m. v.

Béres László

Béres László

Rendező

m.v.

Hargitai Iván

Hargitai Iván

Rendező

m. v.

Martin Huba

Martin Huba

Rendező

m. v.

Méhes László

Méhes László

Rendező

(Jászai Mari-díjas) m. v.

Rédli Károly

Rédli Károly

Rendező

m.v.

Rusznyák Gábor

Rusznyák Gábor

Rendező

m. v.

Szabó Attila

Szabó Attila

Rendező

m. v.

Tóth Miklós

Tóth Miklós

Rendező

m.v.

Boráros Imre

Boráros Imre

Színész

(Kossuth-díjas)

Dráfi Mátyás

Dráfi Mátyás

Színész

Ferenczy Anna

Ferenczy Anna

Színésznő

Lőrincz Margit

Lőrincz Margit

Színésznő

Németh István

Németh István

Színész

Petrécs Anna

Petrécs Anna

Színésznő

Pőthe István

Pőthe István

Színész

Ropog József

Ropog József

Színész

Szentpétery Aranka

Szentpétery Aranka

Színésznő

Takáts Emőd

Takáts Emőd

Rendező

Varsányi Mari

Varsányi Mari

Színésznő

Bugár Béla

Bugár Béla

Színész

Konrád József

Konrád József

Színész

Németh Ica

Németh Ica

Színésznő

Turner Zsigmond

Turner Zsigmond

Színész

Tóth  Tibor

Tóth Tibor

Igazgató

Dobai Tibor

Dobai Tibor

Gazdasági igazgató

Fabó Mária

Fabó Mária

Marketingvezető

Miklós László

Miklós László

Művészeti titkár

Zács Attila

Zács Attila

Műszaki vezető

Zvoncsár Tímea

Zvoncsár Tímea

Igazgatói asszisztens

Tapolcsányi Tímea

Tapolcsányi Tímea

Személyzeti- és bérreferens

Tallóši Erzsébet

Tallóši Erzsébet

Főkönyvelő

Boškovič Erzsébet

Boškovič Erzsébet

Gazdasági előadó

Ádámka Krisztina

Ádámka Krisztina

Szervező titkár

Bartha Zoltán

Bartha Zoltán

jegypénztáros

Mesinger Nóra

Mesinger Nóra

Szervező titkár

Ozgyin Erika

Ozgyin Erika

Szervező titkár

Gál Veronika

Gál Veronika

Varrónő

Juhász Kohút Judit - Komáromi Jókai Színház

Juhász Kohút Judit

Varrónő

Nagy Zsolt

Nagy Zsolt

Garázsmester, anyagbeszerző

Erdélyi Zoltán ifj.

Erdélyi Zoltán ifj.

Színpadmester

Kiss Csaba

Kiss Csaba

Színpadtechnikus

Kováč László

Kováč László

Színpadtechnikus

Kraslan Koloman

Kraslan Koloman

Színpadtechnikus

Rab Zoltán

Rab Zoltán

Színpadtechnikus

Šipula Zoltán

Šipula Zoltán

Színpadtechnikus

Zakor Sándor

Zakor Sándor

Színpadtechnikus

Hók Adrianna

Hók Adrianna

Öltöztetőnő

Pallag Marianna

Pallag Marianna

Öltöztetőnő

Varga Boglárka

Varga Boglárka

Fodrász - sminkes

Bajcsi Viktória

Bajcsi Viktória

Kellékes

Csicsó Tamás

Csicsó Tamás

Hangtechnikus

Görözdi Szilárd

Görözdi Szilárd

Hangtechnikus

Rózsás Silvia

Rózsás Silvia

Fénytechnikus

Tárnok Dávid

Tárnok Dávid

Fénytechnikus

Andruško Béla

Andruško Béla

Asztalosmester

Szajkó József

Szajkó József

Karbantartó

Polák István

Polák István

Asztalosmester

Dominik Arnold

Dominik Arnold

Festőmester

Vajkai Péter, Erdélyi Zoltán, Marosi József, Jancsár György, Cedula János

Vajkai Péter, Erdélyi Zoltán, Marosi József, Jancsár György, Cedula János

Portás

Tuška Viola, Marcsa Zsanett, Kiss Terézia, Kováč Erzsébet

Tuška Viola, Marcsa Zsanett, Kiss Terézia, Kováč Erzsébet

Takarítónő

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Jelmeztervező

Bottka Zsuzsa

Bottka Zsuzsa

Színésznő

Bugár Gáspár

Bugár Gáspár

Színész

Fekete Gyula

Fekete Gyula

Színész

Fellegi István

Fellegi István

Igazgató

H. Budai Mária

H. Budai Mária

Színésznő

Holocsy István

Holocsy István

Színész

1 2

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
4370 Ministerstvo Kulury Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media A. C. T. - Komáromfüss AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGROSERVIS spol. s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd Alistál Község Balony Község Bátorkeszi Község Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán COOP JEDNOTA - Dunaszerdahely Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község CSILIZKÖZ Rt. - Csilizradvány Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom JEG - Komárom Keszegfalva Község KO - ROLL s.r.o. - Gúta KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MEGART a. s. - Nemesócsa MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely Motokom Slovakia s. r. o. - Nagymegyer Nádszeg Község Nagykeszi Község Nagymad Község Nagymegyer Város Naszvad Község Nyárasd Község Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PEPITA tours s.r.o. - Komárom PLAUTER KÚRIA - Nagymegyer Prestige Étterem - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RECRO s.r.o. - Érsekújvár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZITA - Ekecs Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom T.M.T. - Gúta TERMAL s. r. o. - Nagymegyer TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Zsidek Vilmos - Szentpéter Bronz logo AGRIPENT CÉDRUS s.r.o. - Dunaszerdahely DUNSTAV DS s. r. o. - Kisudvarnok F-FIRHANG - Lúcs Florissimo logo Logo Gukom Subpage buslak logo Winfer logo transp FÖLDMŰVES SZÖVETKEZET - CSALLÓKÖZARANYOS 0000913519 Logo Jandj Hotel peklo Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Square 1 Új Nő Csaladi konyvklub logo