sk hu

Bernáth Tamás

Színész

KG1_1581

Díjak

Színészrobot-díj 2015, 2018

Született

1975. április 20.


Életrajz

Gór Nagy Mária Színitanoda, Budapest

KG1_1581

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Švejk - Gágyor: Isten veled monarchia
(rendezte: Gágyor Péter m.v.)

Baradlay Jenő - Jókai: A kőszívű ember fiai
(rendezte: Gali László m.v.)

Grísa - Dobozy: Tizedes meg a többiek
(rendezte: Pinczés István m.v.)

Valér - Moliere: Tartuffe
(rendezte: Telihay Péter)

Miska - Móricz Zsigmond: Kismadár
(rendezte: Pinczés István m.v.)

Pista csendőr - Rideg Sándor: Indul a bakterház
(rendezte: Pinczés István m.v.)

Strack - Shaffer: Amadeus
(rendezte: Czajlik József f.h.)

Lysander - Shakespeare: Álom
(rendezte: Forgács Péter m.v.)

Damse - Spiró György: Az imposztor
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Planche - Dumas: Három a testőr
(rendezte: Verebes István)

Favágó - Lorca: Vérnász
(rendezte: Görög László m.v.)

Fiú - Ghymes mesekoncert: Csak a világ végire...


Patikus - Moliere: Gömböc úr

(rendezte: Csiszár Imre m.v.)

Fred - Kander,Ebb,Fosse: Chicago
(rendezte: Szabó Máté m.v.)

Juki - Szép Ernő: Patika
(rendezte: Verebes István)

James - Martin McDonagh: Macskabaj
(rendezte: Lukáts Andor m.v.)

Lengyel - Dosztojevszkij: Karamazov testvérek
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Ceglédi Pél - Gárdonyi Géza: A bor
(rendezte: Bezerédi Zoltán m.v.)

Tudor - Grimm,Albert,Barabás,Lőrinczy: Hófehérke meg a törpék
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Hinz - Sütő András: Egy lócsiszár virágvasárnapja
(rendezte: Lukáts Andor m.v.)

Közreműködő - Kálmán,Stein,Jenbach,Gábor,Békeffi,Kellér: Csárdáskirálynő
(rendezte: Keresztes Attila m.v.)

Napóleon - Kodály Zoltán,Paulini Béla,Harsányi Zsolt: Háry János
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Szatír - Niccolo Machiavelli: Mandragora
(rendezte: Lévay Adina)

Boszorkány,Bakkecske - Tamási Áron: Énekes madár
(rendezte: Vidnyánszky Attila m.v.)

Király, Apasárkány, 1. Kőtörő, Cölöpverő - Csukás István,Bergendy István: Süsü, a sárkány
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Antonio, tengerészkapitány - William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok (rendezte: Valló Péter m.v.)

Bernát nagybácsi – Csajkovszkij: Diótörő
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

László - Vaszary Gábor,Fényes Szabolcs,Szenes Iván: Az ördög nem alszik
(rendezte: Görög László m.v.)

Török – Ladislav Ballek,Ondrej Šulaj: A hentessegéd
(rendezte: Rastislav Ballek m.v.)

Ipiapacs / Felsőpáhóczy Bendegúz - Faragó Zsuzsa,Laboda Kornél,Zombola Péter: Szegény Dzsoni és Árnika
(rendezte: Laboda Kornél m.v.)

Gedi, szolgalegény/ Gügye - Móricz Zsigmond: Sári bíró
(rendezte: Görög László m.v.)

Zsidó, Decius segédtisztje – Székely János: Caligula helytartója
(rendezte: Béres Attila m.v.)

Ivan Spekin, postamester - Gogol: Revizor
(rendezte: Méhes László m.v.)

Marollier, hadnagy - Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból
(rendezte: Verebes István m.v.)

Vadász - Spiró György: Príma környék
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Rivers gróf - William Shakespeare: III. Richárd
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Bak Tamás HDC, operatőr - Tasnádi István: Magyar Zombi
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Rumcájsz - Václáv Čtvrtek,Kárpáti Péter: Rumcájsz, a rabló
(rendezte: Naszlady Éva m.v.)

Hiszékeny srác – Tóth Eszter: Móka Miki és barátai
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Kraus - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő
(rendezte: Méhes László)

Detektív, ávós - Bereményi Géza: Az arany ára
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Salarino - William Shakespeare: A velencei kalmár
(rendezte: Szőcs Artur m.v.)

Pufi, Mókus - Pille Tamás-Juhász Levente: A három kismalac
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Jeszenka, pandúr - Mikszáth Kálmán,Závada Pál: Különös házasság
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Törzs - Spiró György: Csirkefej
(rendezte: Forgács Péter m.v.)

Philibert du Croisy, Erő testvér - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése
(rendezte: Martin Huba)

Akela - Dés,Geszti,Békés: A dzsungel könyve
(rendezte: Méhes László)

Bumba, Gyula bácsi - Tersánszky J. Jenő, Pille Tamás: Misi Mókus kalandjai
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Tony, hivatásos bűnöző - Tauno Yliruusi,Erdeős Anna,Szemenyei János: Börtönkarrier (rendezte: Erdeős Anna m.v.)

Aranyos György, köznemes - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás
(rendezte: Keszég László m.v.)

Noé – Ulrich Hub: Nyolckor a bárkán
(rendezte: Méhes László)

Baltazár – Shakespeare: Rómeó és Júlia
(rendezte: Martin Huba)

Olcsvay – Heltai Jenő: Naftalin
(rendezte: Hargitai Iván)

Korpa - Simai Kristóf, Szarka Gyula: Zsugori
(rendezte: Béres László)

Ptycin - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű
(rendezte: Martin Huba)

Rendőrfelügyelő - Pataki Éva: Edith és Marlene
(rendezte: Méhes László)

Hoppmarsall - Paul Maar: Hoppláda
(rendezte: Tóth Miklós)

Solom - Katona József: Bánk bán
(rendezte: Hargitai Iván)

Lőrinc Barát, Ki Veronába Készül - Szabó Attila: Mátyás király krónikái
(rendezte: Szabó Attila)

VENDÉGJÁTÉKOK

József Attila Színház:
Chicago, Budapest, te csodás

Vörösmarty Színház, Székesfehérvár:
Grease, Hair

Madách Színház:
Stuart Mária

Budaörsi Játékszín:
Robinson és péntek

FILM, TV

Família Kft.
TV és rádió reklámok

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
Urad Vlady 4370 Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Square 1 Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos 0000913519 Logo Jandj MEDIAL Net s r o logo Hotel peklo Green Coop logo Agref logo Bronz logo AGRIPENT Cedrus piros logo CUKRASZ MUHELY GYULAMAJOR Dunstav Florissimo logo LOGO PNG Logo Gukom Motokom logo HD Stifi original Subpage buslak logo Termal s r o Nagymegyer Image001 AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGRODRUŽSTVO Keszegfalva AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd AGROSERVIS spol s.r.o. Komárom ALBÁR Község Alistál Község A.M.T. Gúta ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község BARTHALOS CUKRÁSZDA Alistál Bátorkeszi Község BOTH s.r.o. Lidértejed Bős Város CANTON s.r.o. Nagymegyer C-SERVICE - Wurczell Zoltán CREDAT INDUSTRIES a.s. Gúta Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DRON INDUSTRIES s.r.o. Tejfalu DIEGO DS s.r.o. Dunaszerdahely Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi EVENT CREW Gúta FAXCOPY - Komárom FCC SLOVENSKO s.r.o. Albár FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom HETÉNY Község HORVÁTH ÁRPÁD Gúta IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom IVAT Komárom IZO - BAU s.r.o. Somorja JEG - Komárom JUHOMETAL s.r.o. Gúta KAMOCSA Község Keszegfalva Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza KO - ROLL s.r.o. - Gúta Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MIKOS FARM Apácaszakállas MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY ZOLTÁN NANAZ s.r.o. Albár NCD s.r.o. Nádszeg Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PEPITA tours s.r.o. - Komárom PROSPOT SK s.r.o. Gúta PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RÁZC s.r.o. Nyékvárkony Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SALUSPHARM Gúta SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZENTPÉTER Község SZITA - Ekecs SZÍMŐ Község Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom STING 2000 s.r.o. Gúta TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község VÁGFÜZES Község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG