sk hu

Drága Diána

m. v.

Színésznő

201410060723290 Dragadiana

Született

1986.10.31. Debrecen


Életrajz

2001-2005 Ady Endre Gimnázium Debrecen (ének- dráma tagozat)
2005-2006 Keleti István Művészeti Iskola Budapest
2006-2008 Új Színház Stúdió Budapest, Osztályvezető tanár: Nagy Zoltán
2010-2013 ELTE-Tók

201410060723290 Dragadiana

Új Színház, Budapest

Tábori György - Peep Show - (Lady O. ), rendező: Gosztonyi János
Peter Weiss – Marat/Sade, rendező: Viktor Ioan Frunza
Ars Gaudendi Gratia - ELTE Egyetemi Színpad
Carlo Goldoni- Két úr szolgája - (Smeraldina), rendező: Szabados Mihály

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen

Tömöry Márta – A talizmán - (Altináj), rendező: Szász Zsolt
Antonín Dvorak - Ruszalka, rendező: Novák Eszter

Laboratorium Animae Társulat, Budapest

Bodnár V. Róbert- Égi ábránd és egyebek- (Nő), rendező: Szárdár Tagirovszkij

Jászai Mari Színház-Népház, Tatabánya

Peer Krisztián- Szorongás Orfeum, rendező: Perényi Balázs
Bertolt Brecht - Kaukázusi krétakör, rendező: Novák Eszter
Lionel Bart - Olivér!, rendező: Harsányi Sulyom László
Peer Krisztián - Behajtani szabad!, rendező: Perényi Balázs

Hoppart Társulat, Budapest

W. Shakespeare Coriolanus c. tragédiája alapján, Bánki Gergely, Gáspár Ildikó – Korijolánusz - (Virgilia), rendező: Polgár Csaba

Radnóti Színház, Budapest

zabó Magda - Bárány Boldizsár – (Méhike), rendező: Őri Rózsa
George Bernard Shaw – Pygmalion – (Szobalány), rendező: Valló Péter
Nényei Pál – Mozgófénykép, rendező: Göttinger Pál

Komáromi Jókai Színház

Horváth Piroska, Buttler menyasszonya - Mikszáth Kálmán,Závada Pál: Különös házasság (rendezte: Valló Péter m.v.)
Királylány - Csukás István,Bergendy István: Süsü, a sárkány (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Poppy Taylor, rendezőasszisztens - Michael Frayn: Függöny fel! (Rendezte: Méhes László)
A nő - Arthur Miller: Az ügynök halála (rendezte: Forgács Péter)
Ilka - Heltai Jenő: Naftalin (rendezte: Hargitai Iván)
Varja - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű (rendezte: Martin Huba)
Egy Szélvihar, Mely Elsodor - Szabó Attila: Mátyás király krónikái (rendezte: Szabó Attila)
Izidóra - Katona József: Bánk bán (rendezte: Hargitai Iván)

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
4370 Ministerstvo Kulury Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media A. C. T. - Komáromfüss AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGROSERVIS spol. s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd Alistál Község Balony Község Bátorkeszi Község Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán COOP JEDNOTA - Dunaszerdahely Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község CSILIZKÖZ Rt. - Csilizradvány Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom JEG - Komárom Keszegfalva Község KO - ROLL s.r.o. - Gúta KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MEGART a. s. - Nemesócsa MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely Motokom Slovakia s. r. o. - Nagymegyer Nádszeg Község Nagykeszi Község Nagymad Község Nagymegyer Város Naszvad Község Nyárasd Község Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PEPITA tours s.r.o. - Komárom PLAUTER KÚRIA - Nagymegyer Prestige Étterem - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RECRO s.r.o. - Érsekújvár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZITA - Ekecs Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom T.M.T. - Gúta TERMAL s. r. o. - Nagymegyer TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Zsidek Vilmos - Szentpéter Bronz logo AGRIPENT CÉDRUS s.r.o. - Dunaszerdahely DUNSTAV DS s. r. o. - Kisudvarnok F-FIRHANG - Lúcs Florissimo logo Logo Gukom Subpage buslak logo Winfer logo transp FÖLDMŰVES SZÖVETKEZET - CSALLÓKÖZARANYOS 0000913519 Logo Jandj Hotel peklo Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Square 1 Új Nő Csaladi konyvklub logo