sk hu

Nagy László

Ügyelő

KG1_1540

Született

1974.02.17. Dunaszerdahely


Életrajz

1995-től a Komáromi Jókai Színház segédszínésze
1997-től a Komáromi Jókai Színház ügyelője

KG1_1540

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Bokor - Kecskés Marika: Csepp mese (rendezte: Kecskés Marika)
Buga Jóska - Rideg Sándor: Indul a bakterház (rendezte: Pinczés István m.v.)
Hapci - Grimm,Albert,Barabás,Lőrinczy: Hófehérke meg a törpék (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Zakariás - Urbán Gyula: Minden egér szereti a sajtot (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Ignác - Szép Ernő: Patika (rendezte: Verebes István)
Gácsér, cigány - Gárdonyi Géza: A bor (rendezte: Bezerédi Zoltán m.v.)
Kunz - Sütő András: Egy lócsiszár virágvasárnapja (rendezte: Lukáts Andor m.v.)
Közreműködő – Kálmán,Stein,Jenbach,Gábor,Békeffi ,Kellér Dezső: Csárdáskirálynő (Keresztes Attila m.v.)
II. Diák - Kodály Zoltán,Paulini Béla,Harsányi Zsolt: Háry János (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Szatír - Niccolo Machiavelli: Mandragora (rendezte: Lévay Adina)
Valaki - Tamási Áron: Énekes madár (rendezte: Vidnyánszky Attila m .v.)
II. Kőtörő - Csukás István,Bergendy István: Süsü, a sárkány (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Karmester - Vajda Katalin,Fábri Péter ,Valló Péter: Anconai szerelmesek (rendező: Lévay Adina m.v.)
Curio, nemes úr - William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Bolti szolga – Csiky Gergely: Lumpok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Csavargó – A.P. Csehov: Cseresznyéskert (rendező: Martin Huba m.v.)
Blaščák – Ladislav Ballek,Ondrej Šulaj: A hentessegéd (rendezte: Rastislav Ballek m.v.)
Közreműködő – Faragó Zsuzsa,Laboda Kornél ,Zombola Péter: Szegény Dzsoni és Árnika (rendezte: Laboda Kornél m.v.)
Csobaji koma – Móricz Zsigmond: Sári bíró (rendezte: Görög László m.v.)
Szvisztunov, rendőr – Gogol: Revizor (rendezte: Méhes László m.v.)
Émile, inas – Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból (rendezte: Verebes István m.v.)
Sir James Tyrrel – William Shakespeare: III. Richárd (rendezte: Martin Huba m.v.)
Kopasz úr - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő (rendezte: Méhes László)
Detektív, ávós - Bereményi Géza: Az arany ára (rendezte: Bagó Bertalan m.v.)
Bartholomé atya, vándorprédikátor - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése (rendezte: Martin Huba)
Ölsey - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás (rendezte: Keszég László m.v.)
Közreműködő - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű (rendezte: Martin Huba)
Részeg matróz - Pataki Éva: Edith és Marlene (rendezte: Méhes László)
Egy udvarnok - Katona József: Bánk bán (rendezte: Hargitai Iván)
A Mindenes Legfőbb Segéde - Szabó Attila: Mátyás király krónikái (rendezte: Szabó Attila)

FILMEK

Luisa San Felice - Taviani fivérek (2002)
Standard bastard - Milan Balogh (2006)
Marhuľový ostrov - Peter Bebjak (2011)

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
Urad Vlady Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultminor Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Square 1 Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos 0000913519 Green Coop logo Logo Jandj Mc L Logofont1 pos Minit logo zpiecky Hotel peklo Agref logo Cedrus piros logo C service CUKRASZ MUHELY GYULAMAJOR Dunstav Florissimo logo LOGO PNG Final MEDIAL Net s r o logo Stifi original Subpage buslak logo Termal s r o Nagymegyer Image001 ABSOLON s.r.o. - Komárom AGRIMPEX - Nádszeg AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég AgroKiss s.r.o. - Nagyszarva AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd AGROSERVIS spol s.r.o. Komárom ALBÁR Község Alistál Község A.M.T. Gúta ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község Bátorkeszi Község BBN GROUP - Bős Bős Város Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község CSILIZNYÁRAD Község Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DIEGO DS s.r.o. Dunaszerdahely ECOLED - Albár Ekecs Község Ekel Község EPIC PARTNER - Komárom EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi EVENT CREW Gúta FARKAS KATALIN - Dunaszerdahely FAXCOPY - Komárom FCC SLOVENSKO s.r.o. Albár FELSŐPATONY Község FIRSTFARMS Gabčíkovo s.r.o. - Bős Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs GUKOM S.R.O. - GÚTA GUTTE s.r.o. - Gúta Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom HETÉNY Község HORVÁTH ÁRPÁD Gúta IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Imely Község INTERCAD s.r.o. - Komárom IZO - BAU s.r.o. Somorja JEG - Komárom JUHOMETAL s.r.o. Gúta KAMOCSA Község Keszegfalva Község KEMAR s.r.o. - Komárom KF - STAV s.r.o. Ekel KLEMPA KATALIN - Dunaszerdahely KOLLÁR ZOLTÁN - Komárom KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza KOMÁROMI ZSIDÓ HITKÖZSÉG Lakszakállas Község Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MERKANTIL - Mgr. PÉNTEK ISTVÁN - Dunaszerdahely MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY LÁSZLÓ - Kulcsod NAGY ZOLTÁN - Nyárasd NCD s.r.o. Nádszeg OND a BECk s.r.o. - Gúta ONLINESTAVBA s.r.o. - Dunaszerdahely OPC EUROPE s.r.o. - WURCELL ZOLTÁN - Komárom Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SALUSPHARM Gúta SALVATOR GYÓGYSZERTÁR - Ógyalla SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZENTPÉTER Község SZITA - Ekecs SZÍMŐ Község Szőgyén Község STING 2000 s.r.o. Gúta TELERVIS - Bős TOPSTAV É & A - Komárom TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község VÁGFÜZES Község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG