sk hu
Horváth Lajos

Horváth Lajos

Színész

Husvár Ferenc

Husvár Ferenc

Színész

Király Dezső

Király Dezső

Színész

Kiss Lajos

Kiss Lajos

Színész

Kmeczkó Mihály

Kmeczkó Mihály

Dramaturg

Korai Ferenc

Korai Ferenc

Színész

Kovács József

Kovács József

Színész

Krizsmanek Imre

Krizsmanek Imre

Ügyelő

Lehotay Antal

Lehotay Antal

Színész

Lelkes Magda

Lelkes Magda

Színésznő

Lendvay Ferenc

Lendvay Ferenc

Rendező

Lengyel Ferenc

Lengyel Ferenc

Színész

Munk István

Munk István

Rendező

Nádasdy Károly

Nádasdy Károly

Színész

Palotás Gabi

Palotás Gabi

Színésznő

Platzner Tibor

Platzner Tibor

Díszlettervező

Rozsár József

Rozsár József

Színész

Siposs Ernő

Siposs Ernő

Színész

Siposs Jenő

Siposs Jenő

Színész

Tarics János

Tarics János

Színész

Tóth László

Tóth László

Színész

Udvardy Anna

Udvardy Anna

Színésznő

Várady Béla

Várady Béla

Színész

Varga Tibor

Varga Tibor

Színész

Wieder Andtal

Wieder Andtal

Színész

Harsányi Sulyom László - Komáromi Jókai Színház

Harsányi Sulyom László

Rendező

m. v.

Szabados Böbe - Komáromi Jókai Színház

Szabados Böbe

Szilner Olivér - Komáromi Jókai Színház

Szilner Olivér

Herein János - Komáromi Jókai Színház

Herein János

Bábinszki Ágnes - Komáromi Jókai Színház

Bábinszki Ágnes

Szűcs Réka - Komáromi Jókai Színház

Szűcs Réka

Zádori Szilárd - Komáromi Jókai Színház

Zádori Szilárd

Soó Gyöngyvér - Komáromi Jókai Színház

Soó Gyöngyvér

Horesnyi Balázs - Komáromi Jókai Színház

Horesnyi Balázs

Elek Lucia - Komáromi Jókai Színház

Elek Lucia

Színésznő

m. v.

Katona József - Komáromi Jókai Színház

Katona József

William Shakespeare - Komáromi Jókai Színház

William Shakespeare

Kathrine Kressmann Taylor - Komáromi Jókai Színház

Kathrine Kressmann Taylor

Joe Masteroff - John Kander - Fred Ebb - Komáromi Jókai Színház

Joe Masteroff - John Kander - Fred Ebb

Nagy László - Komáromi Jókai Színház

Nagy László

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna - Komáromi Jókai Színház

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Nagy Klára

Nagy Klára

Fundraiser-támogatásgyűjtő

Csenky Nikoletta - Komáromi Jókai Színház

Csenky Nikoletta

Táncos

m. v.

Csipa Beatrix - Komáromi Jókai Színház

Csipa Beatrix

Táncos

m. v.

Gál Réka Ágota - Komáromi Jókai Színház

Gál Réka Ágota

Táncos

m. v.

László Tímea - Komáromi Jókai Színház

László Tímea

Táncos

m. v.

Szarka Beáta - Komáromi Jókai Színház

Szarka Beáta

Táncos

m. v.

Kulin Ödön - Komáromi Jókai Színház

Kulin Ödön

Zenész

m. v.

Vereckei Rita - Komáromi Jókai Színház

Vereckei Rita

Díszlettervező

m. v.

Balla Dominik - Komáromi Jókai Színház

Balla Dominik

Színész

m. v.

Benyó Leonard - Komáromi Jókai Színház

Benyó Leonard

Színész

m. v.

Hernádi Judit - Komáromi Jókai Színház

Hernádi Judit

Színésznő

Kern András - Komáromi Jókai Színház

Kern András

Színész

Valló Péter - Komáromi Jókai Színház

Valló Péter

Rendező

Holecskó Orsolya - Komáromi Jókai Színház

Holecskó Orsolya

Színésznő

m. v.

Staub Viktória - Komáromi Jókai Színház

Staub Viktória

Színésznő

m. v.

Gálvölgyi Anett - Komáromi Jókai Színház

Gálvölgyi Anett

Jelmeztervező

m. v.

Miovác Márton - Komáromi Jókai Színház

Miovác Márton

Jelmeztervező

m. v.

Zságer-Varga Ákos - Komáromi Jókai Színház

Zságer-Varga Ákos

Zenész

m. v.

Horváth Illés - Komáromi Jókai Színház

Horváth Illés

Rendező

m. v.

Béres Attila - Komáromi Jókai Színház

Béres Attila

Rendező

m. v.

Béhr László István - Komáromi Jókai Színház

Béhr László István

Színész

e. h.

Pataki András - Komáromi Jókai Színház

Pataki András

Rendező

1 2

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
4370 Ministerstvo Kulury Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media A. C. T. - Komáromfüss AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGROSERVIS spol. s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd Alistál Község Balony Község Bátorkeszi Község Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán COOP JEDNOTA - Dunaszerdahely Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község CSILIZKÖZ Rt. - Csilizradvány Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom JEG - Komárom Keszegfalva Község KO - ROLL s.r.o. - Gúta KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MEGART a. s. - Nemesócsa MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely Motokom Slovakia s. r. o. - Nagymegyer Nádszeg Község Nagykeszi Község Nagymad Község Nagymegyer Város Naszvad Község Nyárasd Község Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PEPITA tours s.r.o. - Komárom PLAUTER KÚRIA - Nagymegyer Prestige Étterem - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RECRO s.r.o. - Érsekújvár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZITA - Ekecs Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom T.M.T. - Gúta TERMAL s. r. o. - Nagymegyer TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Zsidek Vilmos - Szentpéter Bronz logo AGRIPENT CÉDRUS s.r.o. - Dunaszerdahely DUNSTAV DS s. r. o. - Kisudvarnok F-FIRHANG - Lúcs Florissimo logo Logo Gukom Subpage buslak logo Winfer logo transp FÖLDMŰVES SZÖVETKEZET - CSALLÓKÖZARANYOS 0000913519 Logo Jandj Hotel peklo Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Square 1 Új Nő Csaladi konyvklub logo