sk hu

Szabó Viktor

Színész

KG1_1705

Díjak

Ferenczy Anna-díj 2016, 2018

Született

1984. május 9.


Életrajz

1999-2003- Zselízi Gimnázium

2003-2006- Nádasdy Kálmán Színészképző Stúdió Zalaegerszeg (osztályvezető tanárok: Ilyés Róbert, Szakács László)

2007-2012- VŠMU Pozsony (osztályvezető tanárok: Martin Huba, Zuzana Krónerová)

KG1_1705

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Nemes Keszeg András – Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Trofimov – A.P. Csehov: Cseresznyéskert
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Szegény Dzsoni - Faragó Zsuzsa,Laboda Kornél,Zombola Péter: Szegény Dzsoni és Árnika
(rendezte: Laboda Kornél m.v.)

Jóska - Móricz Zsigmond: Sári bíró
(rendezte: Görög László m.v.)

Lucius, fiatal római nemes, Petronius segédtisztje – Székely János: Caligula helytartója (rendezte: Béres Attila m.v.)

Oszip, a szolga - Gogol: Revizor
(rendezte: Méhes László m.v.)

De Valmonté herceg - Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból
(rendezte: Verebes István m.v.)

Személyzet – Spiró György: Príma környék
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Clarence – William Shakespeare: III. Richárd
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Pál, médiaszemélyiség – Tasnádi István: Magyar Zombi
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Rudi - Fenyő Miklós,Tasnádi István: Made in Hungária
(rendezte: Méhes László)

Frici,lakáj - Václáv Čtvrtek,Kárpáti Péter: Rumcájsz, a rabló
(rendezte: Naszlady Éva m.v.)

Sofőr - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő
(rendezte: Méhes László)

Gombacsik - Bereményi Géza: Az arany ára
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Bassanio - William Shakespeare: A velencei kalmár
(rendezte: Szőcs Artur m.v.)

Bernáth Zsiga, Buttler barátja - Mikszáth Kálmán,Závada Pál: Különös házasság
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Haver - Spiró György: Csirkefej
(rendezte: Forgács Péter m.v.)

Zachaire Moirron, neves hősszerelmes - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése
(rendezte: Martin Huba)

Alfarkas / Főmajom - Dés,Geszti,Békés: A dzsungel könyve
(rendezte: Méhes László)

Walter, szökött rab - Tauno Yliruusi,Erdeős Anna,Szemenyei János: Börtönkarrier
(rendezte: Erdeős Anna m.v.)

Virágos Mihály, köznemes - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás
(rendezte: Keszég László m.v.)

Tim Algood, színházi mindenes - Michael Frayn: Függöny fel!
(Rendezte: Méhes László)

Happy - Arthur Miller: Az ügynök halála
(rendezte: Forgács Péter)

Harmadik pingvin – Ulrich Hub: Nyolckor a bárkán
(rendezte: Méhes László)

Egy falon ülő ember - Ibsen: A nép ellensége
(rendezte: Koltai Gábor)

Mercutio – Shakespeare: Rómeó és Júlia
(rendezte: Martin Huba)

Kapronczay – Heltai Jenő: Naftalin
(rendezte: Hargitai Iván)

Lev Nyikolajevics Miskin herceg - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű
(rendezte: Martin Huba)

Biberách - Katona József: Bánk bán
(rendezte: Hargitai Iván)

Az Ifjú Király, Ki Sokra Viszi Még - Szabó Attila: Mátyás király krónikái
(rendezte: Szabó Attila)


VENDÉGSZEREPLÉSEK

Hevesi Sándor Színház Zalaegerszeg:

Száraz Kristóf a tartalék - 3:1 a szerelem javára

Madárijesztő - Óz, a nagy varázsló

Operatőr- Magyar zombi

Unokaöcs - Az Ajtó

VŠMU Pozsony:

Viktor Karenin - Živá Mŕtvola - Élő holt

Franz Merkl - Kazimir a Karolina - Kazimir és Karolina

Superjunák, Múza - Quattro Formaggi

Charles - Viktor alebo vláda detí - Viktor avagy a gyemekuralom

Solonyj, Ferapont - Tri sestry - Három nővér

FILMEK

2011- Martin Štelbaský: Proti vetru (Szél ellen)

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
4370 Ministerstvo Kulury Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media A. C. T. - Komáromfüss AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGROSERVIS spol. s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd Alistál Község Balony Község Bátorkeszi Község Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán COOP JEDNOTA - Dunaszerdahely Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község CSILIZKÖZ Rt. - Csilizradvány Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom JEG - Komárom Keszegfalva Község KO - ROLL s.r.o. - Gúta KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MEGART a. s. - Nemesócsa MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely Motokom Slovakia s. r. o. - Nagymegyer Nádszeg Község Nagykeszi Község Nagymad Község Nagymegyer Város Naszvad Község Nyárasd Község Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PEPITA tours s.r.o. - Komárom PLAUTER KÚRIA - Nagymegyer Prestige Étterem - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RECRO s.r.o. - Érsekújvár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZITA - Ekecs Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom T.M.T. - Gúta TERMAL s. r. o. - Nagymegyer TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Zsidek Vilmos - Szentpéter AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég CÉDRUS s.r.o. - Dunaszerdahely DUNSTAV DS s. r. o. - Kisudvarnok F-FIRHANG - Lúcs FLORISSIMO VIRÁGSZALON - KOMÁROM GUKOM S.R.O. - GÚTA TANGAZDASÁG BÚSLAK s.r.o. - Dunatőkés WINFER spol. s.r.o. - Lég FÖLDMŰVES SZÖVETKEZET - CSALLÓKÖZARANYOS GAMEX TRADING S.R.O. - KOMÁROM HUBERT VENDÉGLŐ - KOMÁROM J&J ÉTTEREM - SZENTPÉTER POKOL HOTEL - KOMÁROM Prestashop Logo 1516781637 SAM SHIPBUILDING AND MACHINERY - HAJÓ ÉS GÉPGYÁR - KOMÁROM Square 1 Új Nő