sk hu

Szentpétery Aranka

Színésznő

Szentpetereyaranka

Szentpetereyaranka

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Juna Lister (Dudley-Wadkin: Rejtélyes körülmények között )
Rebecca Nulse ( Miller. A salemi boszorkányok)
Canina ( Ben Johnson: Volpone)
Klára (Labiche: Olasz szalmakalap)
Bomba Lili (Csiky Gergely: Bomba Lili)
Kerítőnő (Osztrovszkij: Kéz kezet mos)
Özvegyasszony (Shakespeare: Makrancos hölgy)
Curleiné (Steinbeck: Egerek és emberek)
Cira Pirosak (Fejes Endre: Rozsdatemető)
Perette (Thomas: Nyolc nő)
Francia nevelőnő (Mikszáth: Szent Péter esernyője )
Fordné (Shakespeare: A windsori víg nők)
Polgármesterné (Gogol: A revizor)
Cecília Peachum (Brecht: Koldusopera)
Gertrúde (Goldoni: A legyező)
Groce Azarra (Pirandello: Liola )
Láng Szerafine (Csiky Gergely: Nagyamama)
Maude (Kochin-Higgins: Maude és Herold)
Marosiné (Molnár Ferenc: Doktor úr )
Olimpia Remington (Majakovskij: Gőzfürdő)
Zsófia (Hunyadi Sándor: Három sárkány) – rendezte: Berényi Gábor m.v.
Retteginé (Kellér - Horváth- Szenes: A szabin nők elrablása) - rendezte: Hegyi Árpád Jutocsa m.v.
Anya (Miller: Kanyargó időben) – rendezte: Verebes István
Lotta Brainbridge (Noel Coward: Forgószínpad) – rendezte: Konter László m.v.
De Valmonté hercegné (Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból) – rendezte: Verebes István m.v.

VENDÉGJÁTÉKOK

Kassai Thália Színház -
Cs. Bruckner Adelaida ( Örkény István: Macskajáték)

FILM

Utolsó az ABC-ben ( cseh film)
Szomszédok (szlovák TVsorozat)

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
4370 Ministerstvo Kulury Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media A. C. T. - Komáromfüss AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGROSERVIS spol. s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd Alistál Község Balony Község Bátorkeszi Község Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán COOP JEDNOTA - Dunaszerdahely Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község CSILIZKÖZ Rt. - Csilizradvány Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom JEG - Komárom Keszegfalva Község KO - ROLL s.r.o. - Gúta KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MEGART a. s. - Nemesócsa MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely Motokom Slovakia s. r. o. - Nagymegyer Nádszeg Község Nagykeszi Község Nagymad Község Nagymegyer Város Naszvad Község Nyárasd Község Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PEPITA tours s.r.o. - Komárom PLAUTER KÚRIA - Nagymegyer Prestige Étterem - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RECRO s.r.o. - Érsekújvár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZITA - Ekecs Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom T.M.T. - Gúta TERMAL s. r. o. - Nagymegyer TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Zsidek Vilmos - Szentpéter Bronz logo AGRIPENT CÉDRUS s.r.o. - Dunaszerdahely DUNSTAV DS s. r. o. - Kisudvarnok F-FIRHANG - Lúcs Florissimo logo Logo Gukom Subpage buslak logo Winfer logo transp FÖLDMŰVES SZÖVETKEZET - CSALLÓKÖZARANYOS 0000913519 Logo Jandj Hotel peklo Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Square 1 Új Nő Csaladi konyvklub logo