sk hu
Bandor Éva

Bandor Éva

Színésznő

(Jászai Mari-díjas)

Bárdos Judit

Bárdos Judit

Színésznő

Bernáth Tamás

Bernáth Tamás

Színész

Béhr Márton e.h.

Béhr Márton e.h.

Színész

Culka Ottó

Culka Ottó

Színész

Cs. Tóth Erzsébet

Cs. Tóth Erzsébet

Színésznő

Fabó Tibor

Fabó Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Gál Tamás

Gál Tamás

Színész

Holocsy Katalin

Holocsy Katalin

Színésznő

Holocsy Krisztina

Holocsy Krisztina

Színésznő

Horváth Csenge

Horváth Csenge

Színésznő

Hostomský Fanni e.h.

Hostomský Fanni e.h.

Színésznő

Kiss Szilvia

Kiss Szilvia

Színésznő

m.v.

Majorfalvi Bálint

Majorfalvi Bálint

Színész

Melecsky Kristóf e.h.

Melecsky Kristóf e.h.

Színész

Mokos Attila

Mokos Attila

Színész

Olasz István

Olasz István

Színész

Skronka Tibor

Skronka Tibor

Színész

Szabó Viktor

Szabó Viktor

Színész

Tóth Károly

Tóth Károly

Színész

m. v.

Tóth Tibor

Tóth Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Edita Balaskóová

Edita Balaskóová

Rendezőasszisztens

Balázsy László

Balázsy László

Lektor

Garajszki Margit

Garajszki Margit

Dramaturg

Varga Emese

Varga Emese

Dramaturg

Leczkési Dóra

Leczkési Dóra

Súgó

Nagy László

Nagy László

Ügyelő

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Korrepetítor

Matusek Attila

Matusek Attila

Drága Diána

Drága Diána

Színésznő

Horányi László

Horányi László

Színész

Jókai Ágnes

Jókai Ágnes

Színésznő

Losonczi Kata

Losonczi Kata

Színésznő

Rancsó Dezső

Rancsó Dezső

Színész

Bagó Bertalan

Bagó Bertalan

Rendező

Hargitai Iván

Hargitai Iván

Rendező

Martin Huba

Martin Huba

Rendező

Méhes László (Jászai Mari-díjas)

Méhes László (Jászai Mari-díjas)

Rendező

Rédli Károly

Rédli Károly

Rendező

Rusznyák Gábor

Rusznyák Gábor

Rendező

Szabó Attila

Szabó Attila

Rendező

Boráros Imre

Boráros Imre

Színész

(Kossuth-díjas)

Dráfi Mátyás

Dráfi Mátyás

Színész

Ferenczy Anna

Ferenczy Anna

Színésznő

Lőrincz Margit

Lőrincz Margit

Színésznő

Németh István

Németh István

Színész

Petrécs Anna

Petrécs Anna

Színésznő

Pőthe István

Pőthe István

Színész

Ropog József

Ropog József

Színész

Szentpétery Aranka

Szentpétery Aranka

Színésznő

Takáts Emőd

Takáts Emőd

Rendező

Varsányi Mari

Varsányi Mari

Színésznő

Bugár Béla

Bugár Béla

Színész

Konrád József

Konrád József

Színész

Németh Ica

Németh Ica

Színésznő

Turner Zsigmond

Turner Zsigmond

Színész

Gál Tamás

Gál Tamás

Igazgató

Dobai Tibor

Dobai Tibor

Gazdasági igazgató

mérnök

Fabó Mária

Fabó Mária

Marketingvezető

Miklós László

Miklós László

Művészeti titkár

Zács Attila

Zács Attila

Műszaki vezető

Zvoncsár Tímea

Zvoncsár Tímea

Igazgatói asszisztens

Tapolcsányi Tímea

Tapolcsányi Tímea

Személyzeti- és bérreferens

Tallóši Erzsébet

Tallóši Erzsébet

Főkönyvelő

Boškovič Erzsébet

Boškovič Erzsébet

Gazdasági előadó

Nagy Klára

Nagy Klára

Fundraiser-támogatásgyűjtő

Ádámka Krisztina

Ádámka Krisztina

Szervező titkár

Bartha Zoltán

Bartha Zoltán

Jegypénztáros

Mesinger Nóra

Mesinger Nóra

Szervező titkár

Bárány János

Bárány János

Médiakapcsolat

Médiakapcsolat

Gál Veronika

Gál Veronika

Varrónő

Juhász Kohút Judit

Juhász Kohút Judit

Varrónő

Varrónő

Nagy Zsolt

Nagy Zsolt

Garázsmester, anyagbeszerző

Erdélyi Zoltán ifj.

Erdélyi Zoltán ifj.

Színpadmester

Kiss Csaba

Kiss Csaba

Színpadtechnikus

Kováč László

Kováč László

Színpadtechnikus

Kraslan Koloman

Kraslan Koloman

Színpadtechnikus

Rab Zoltán

Rab Zoltán

Színpadtechnikus

Šipula Zoltán

Šipula Zoltán

Színpadtechnikus

Varga Benjámin

Varga Benjámin

Színpadtechnikus

Színpadtechnikus

Hók Adrianna

Hók Adrianna

Öltöztetőnő

Pallag Marianna

Pallag Marianna

Öltöztetőnő

Varga Boglárka

Varga Boglárka

Fodrász - sminkes

Bajcsi Viktória

Bajcsi Viktória

Kellékes

Csicsó Tamás

Csicsó Tamás

Hangtechnikus

Števko Krisztián

Števko Krisztián

Hangtechnikus

Hangtechnikus

Rózsás Szilvia

Rózsás Szilvia

Fénytechnikus

Jakab Csaba

Jakab Csaba

Fénytechnikus

Tárnok Dávid

Tárnok Dávid

Fénytechnikus

Szajkó József

Szajkó József

Gyártásvezető

Andruško Béla

Andruško Béla

Asztalosmester

Polák István

Polák István

Asztalosmester

Dominik Arnold

Dominik Arnold

Festőmester

Cedula Ján

Cedula Ján

Portások

Kiss Terézia

Kiss Terézia

Takarítónők

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Jelmeztervező

Bottka Zsuzsa

Bottka Zsuzsa

Színésznő

Bugár Gáspár

Bugár Gáspár

Színész

Fekete Gyula

Fekete Gyula

Színész

1 2

Hlavní sponzori Jókaiho nadácie

Hlavní sponzori Zlatí mecenáši Strieborní mecenáši Bronzoví mecenáši Ďalší mecenáši
Urad Vlady 4370 Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Square 1 Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos 0000913519 Logo Jandj MEDIAL Net s r o logo Hotel peklo Green Coop logo Agref logo Bronz logo AGRIPENT Cedrus piros logo CUKRASZ MUHELY GYULAMAJOR Dunstav Florissimo logo LOGO PNG Logo Gukom Motokom logo HD Stifi original Subpage buslak logo Termal s r o Nagymegyer Image001 AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGRODRUŽSTVO Keszegfalva AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd AGROSERVIS spol s.r.o. Komárom ALBÁR Község Alistál Község A.M.T. Gúta ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község BARTHALOS CUKRÁSZDA Alistál Bátorkeszi Község BOTH s.r.o. Lidértejed Bős Város CANTON s.r.o. Nagymegyer C-SERVICE - Wurczell Zoltán CREDAT INDUSTRIES a.s. Gúta Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DRON INDUSTRIES s.r.o. Tejfalu DIEGO DS s.r.o. Dunaszerdahely Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi EVENT CREW Gúta FAXCOPY - Komárom FCC SLOVENSKO s.r.o. Albár FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom HETÉNY Község HORVÁTH ÁRPÁD Gúta IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom IVAT Komárom IZO - BAU s.r.o. Somorja JEG - Komárom JUHOMETAL s.r.o. Gúta KAMOCSA Község Keszegfalva Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza KO - ROLL s.r.o. - Gúta Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MIKOS FARM Apácaszakállas MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY ZOLTÁN NANAZ s.r.o. Albár NCD s.r.o. Nádszeg Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PEPITA tours s.r.o. - Komárom PROSPOT SK s.r.o. Gúta PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RÁZC s.r.o. Nyékvárkony Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SALUSPHARM Gúta SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZENTPÉTER Község SZITA - Ekecs SZÍMŐ Község Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom STING 2000 s.r.o. Gúta TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község VÁGFÜZES Község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG