sk hu

Drága Diána

Színésznő

201410060723290 Dragadiana

Narodený

1986.10.31. Debrecen


Životopis

2001-2005 Ady Endre Gimnázium Debrecen (ének- dráma tagozat)
2005-2006 Keleti István Művészeti Iskola Budapest
2006-2008 Új Színház Stúdió Budapest, Osztályvezető tanár: Nagy Zoltán
2010-2013 ELTE-Tók

201410060723290 Dragadiana

Új Színház, Budapest

Tábori György - Peep Show - (Lady O. ), rendező: Gosztonyi János
Peter Weiss – Marat/Sade, rendező: Viktor Ioan Frunza
Ars Gaudendi Gratia - ELTE Egyetemi Színpad
Carlo Goldoni- Két úr szolgája - (Smeraldina), rendező: Szabados Mihály

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen

Tömöry Márta – A talizmán - (Altináj), rendező: Szász Zsolt
Antonín Dvorak - Ruszalka, rendező: Novák Eszter

Laboratorium Animae Társulat, Budapest

Bodnár V. Róbert- Égi ábránd és egyebek- (Nő), rendező: Szárdár Tagirovszkij

Jászai Mari Színház-Népház, Tatabánya

Peer Krisztián- Szorongás Orfeum, rendező: Perényi Balázs
Bertolt Brecht - Kaukázusi krétakör, rendező: Novák Eszter
Lionel Bart - Olivér!, rendező: Harsányi Sulyom László
Peer Krisztián - Behajtani szabad!, rendező: Perényi Balázs

Hoppart Társulat, Budapest

W. Shakespeare Coriolanus c. tragédiája alapján, Bánki Gergely, Gáspár Ildikó – Korijolánusz - (Virgilia), rendező: Polgár Csaba

Radnóti Színház, Budapest

zabó Magda - Bárány Boldizsár – (Méhike), rendező: Őri Rózsa
George Bernard Shaw – Pygmalion – (Szobalány), rendező: Valló Péter
Nényei Pál – Mozgófénykép, rendező: Göttinger Pál

Komáromi Jókai Színház

Horváth Piroska, Buttler menyasszonya - Mikszáth Kálmán,Závada Pál: Különös házasság (rendezte: Valló Péter m.v.)
Királylány - Csukás István,Bergendy István: Süsü, a sárkány (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Poppy Taylor, rendezőasszisztens - Michael Frayn: Függöny fel! (Rendezte: Méhes László)
A nő - Arthur Miller: Az ügynök halála (rendezte: Forgács Péter)
Ilka - Heltai Jenő: Naftalin (rendezte: Hargitai Iván)
Varja - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű (rendezte: Martin Huba)
Egy Szélvihar, Mely Elsodor - Szabó Attila: Mátyás király krónikái (rendezte: Szabó Attila)
Izidóra - Katona József: Bánk bán (rendezte: Hargitai Iván)

Hlavní sponzori Jókaiho nadácie

Hlavní sponzori Zlatí mecenáši Strieborní mecenáši Bronzoví mecenáši Ďalší mecenáši
Urad Vlady 4370 Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Square 1 Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos 0000913519 Logo Jandj MEDIAL Net s r o logo Hotel peklo Green Coop logo Agref logo Bronz logo AGRIPENT Cedrus piros logo CUKRASZ MUHELY GYULAMAJOR Dunstav Florissimo logo LOGO PNG Logo Gukom Motokom logo HD Stifi original Subpage buslak logo Termal s r o Nagymegyer Image001 AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGRODRUŽSTVO Keszegfalva AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd AGROSERVIS spol s.r.o. Komárom ALBÁR Község Alistál Község A.M.T. Gúta ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község BARTHALOS CUKRÁSZDA Alistál Bátorkeszi Község BOTH s.r.o. Lidértejed Bős Város CANTON s.r.o. Nagymegyer C-SERVICE - Wurczell Zoltán CREDAT INDUSTRIES a.s. Gúta Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DRON INDUSTRIES s.r.o. Tejfalu DIEGO DS s.r.o. Dunaszerdahely Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi EVENT CREW Gúta FAXCOPY - Komárom FCC SLOVENSKO s.r.o. Albár FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom HETÉNY Község HORVÁTH ÁRPÁD Gúta IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom IVAT Komárom IZO - BAU s.r.o. Somorja JEG - Komárom JUHOMETAL s.r.o. Gúta KAMOCSA Község Keszegfalva Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza KO - ROLL s.r.o. - Gúta Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MIKOS FARM Apácaszakállas MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY ZOLTÁN NANAZ s.r.o. Albár NCD s.r.o. Nádszeg Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PEPITA tours s.r.o. - Komárom PROSPOT SK s.r.o. Gúta PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RÁZC s.r.o. Nyékvárkony Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SALUSPHARM Gúta SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZENTPÉTER Község SZITA - Ekecs SZÍMŐ Község Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom STING 2000 s.r.o. Gúta TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község VÁGFÜZES Község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG