sk hu

Holocsy Katalin

Színésznő

Holocsy-Kati

Narodený

1976. augusztus 14., Komárom


Životopis

1999 - 2003: Színművészeti Főiskola, Pozsony

2003 - Komáromi Jókai Színház

Holocsy-Kati

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Amália - Parti Nagy Lajos,Darvas Ferenc: Ibusár
(rendezte: Telihay Péter)

Hamupipőke – Romhányi,Fényes: Hamupipőke
(rendezte: Kiss József m.v.)

Júlia – Hubay,Vas,Ránki: Egy szerelem három éjszakája
(rendezte: Verebes István)

Csicsonka - Jókai: A gazdag szegények
(rendezte: Schlanger András m.v.)

Kinsky - Szomory Dezső: II. József
(rendezte: Verebes István)

Bonacieux-né - Három a testőr
(rendezte: Verebes István)

Lujza - Schiller: Ármány és szerelem
(rendezte: Görög László m.v.)

Maggie - Arthur Miller: Kanyargó időben
(rendezte: Verebes István)

Feleség - Lorca: Vérnász
(rendezte: Görög László m.v.)

Kitty - Hunyadi Sándor: Három Sárkány
(rendezte: Berényi Gábor m.v.)

Kati - Szép Ernő: Patika
(rendezte: Verebes István)

Grusenyka - Dosztojevszkij: Karamazov testvérek
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Szunyog Rozi - Gárdonyi Géza: A bor
(rendezte: Bezerédi Zoltán m.v.)

Lisbeth - Sütő András: Egy lócsiszár virágvasárnapja
(rendezte: Lukáts Andor m.v.)

Stázi - Kálmán,Stein,Jenbach,Gábor,Békeffi,Kellér : Csárdáskirálynő
(Keresztes Attila m.v.)

Mária Lujza - Kodály Zoltán,Paulini Béla,Harsányi Zsolt: Háry János
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Iszméné - Szophoklész: Antigoné
(rendezte: Czajlik József m.v.)

Nimfa - Niccolo Machiavelli: Mandragora
(rendezte: Lévay Adina)

Gondos Magdolna - Tamási Áron: Énekes madár
(rendezte: Vidnyánszky Attila m .v.)

Audrey - Ken Ludwig: Primadonnák
(rendezte: Méhes László m.v.)

Natalja Ivanovna – A.P. Csehov: Három nővér
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Viktoria, szőke kislány Debrecenből - Vajda Katalin,Fábri Péter,Valló Péter: Anconai szerelmesek
(rendezte: Lévay Adina m.v.)

Olivia, gazdag grófnő - William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok
(rendezte: Valló Péter m.v.)

A revüszínház görlje - Békeffi István,Lajtai Lajos: A régi nyár
(rendezte: Méhes László m.v.)

Sarlotta Ivanovna, nevelőnő - A.P. Csehov: Cseresznyéskert
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Mici - Vaszary Gábor,Fényes Szabolcs,Szenes Iván: Az ördög nem alszik
(rendezte: Görög László m.v.)

Elza – Csiky Gergely: Lumpok
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Galamb – Ulrich Hub: Nyolckor a bárkán
(rendezte: Méhes László)

Terka – Heltai Jenő: Naftalin
(rendezte: Hargitai Iván)

Nasztaszja Filipovna Baraskova - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű
(rendezte: Martin Huba)

Marlene Dietrich - Pataki Éva: Edith és Marlene
(rendezte: Méhes László)

VENDÉGJÁTÉKOK

Anna Vojnicevova - Csehov: Platonov (Színművészeti Főiskola, Pozsony)

FILM, TV

MARTIN REPKA: LET BOCIANOV

JURAJ JAKUBISKO: BÁTHORY

Hlavní sponzori Jókaiho nadácie

Hlavní sponzori Zlatí mecenáši Strieborní mecenáši Bronzoví mecenáši Ďalší mecenáši
Urad Vlady 4370 Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Square 1 Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos 0000913519 Logo Jandj MEDIAL Net s r o logo Hotel peklo Green Coop logo Agref logo Bronz logo AGRIPENT Cedrus piros logo CUKRASZ MUHELY GYULAMAJOR Dunstav Florissimo logo LOGO PNG Logo Gukom Motokom logo HD Stifi original Subpage buslak logo Termal s r o Nagymegyer Image001 AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGRODRUŽSTVO Keszegfalva AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd AGROSERVIS spol s.r.o. Komárom ALBÁR Község Alistál Község A.M.T. Gúta ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község BARTHALOS CUKRÁSZDA Alistál Bátorkeszi Község BOTH s.r.o. Lidértejed Bős Város CANTON s.r.o. Nagymegyer C-SERVICE - Wurczell Zoltán CREDAT INDUSTRIES a.s. Gúta Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DRON INDUSTRIES s.r.o. Tejfalu DIEGO DS s.r.o. Dunaszerdahely Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi EVENT CREW Gúta FAXCOPY - Komárom FCC SLOVENSKO s.r.o. Albár FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom HETÉNY Község HORVÁTH ÁRPÁD Gúta IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom IVAT Komárom IZO - BAU s.r.o. Somorja JEG - Komárom JUHOMETAL s.r.o. Gúta KAMOCSA Község Keszegfalva Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza KO - ROLL s.r.o. - Gúta Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MIKOS FARM Apácaszakállas MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY ZOLTÁN NANAZ s.r.o. Albár NCD s.r.o. Nádszeg Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PEPITA tours s.r.o. - Komárom PROSPOT SK s.r.o. Gúta PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RÁZC s.r.o. Nyékvárkony Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SALUSPHARM Gúta SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZENTPÉTER Község SZITA - Ekecs SZÍMŐ Község Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom STING 2000 s.r.o. Gúta TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község VÁGFÜZES Község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG