sk hu

Nagy László

Ügyelő

KG1_1540

Narodený

1974.02.17. Dunaszerdahely


Životopis

1995-től a Komáromi Jókai Színház segédszínésze

1997-től a Komáromi Jókai Színház ügyelője

KG1_1540

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Bokor - Kecskés Marika: Csepp mese (rendezte: Kecskés Marika)
Buga Jóska - Rideg Sándor: Indul a bakterház (rendezte: Pinczés István m.v.)
Hapci - Grimm,Albert,Barabás,Lőrinczy: Hófehérke meg a törpék (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Zakariás - Urbán Gyula: Minden egér szereti a sajtot (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Ignác - Szép Ernő: Patika (rendezte: Verebes István)
Gácsér, cigány - Gárdonyi Géza: A bor (rendezte: Bezerédi Zoltán m.v.)
Kunz - Sütő András: Egy lócsiszár virágvasárnapja (rendezte: Lukáts Andor m.v.)
Közreműködő – Kálmán,Stein,Jenbach,Gábor,Békeffi ,Kellér Dezső: Csárdáskirálynő (Keresztes Attila m.v.)
II. Diák - Kodály Zoltán,Paulini Béla,Harsányi Zsolt: Háry János (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Szatír - Niccolo Machiavelli: Mandragora (rendezte: Lévay Adina)
Valaki - Tamási Áron: Énekes madár (rendezte: Vidnyánszky Attila m .v.)
II. Kőtörő - Csukás István,Bergendy István: Süsü, a sárkány (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Karmester - Vajda Katalin,Fábri Péter ,Valló Péter: Anconai szerelmesek (rendező: Lévay Adina m.v.)
Curio, nemes úr - William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Bolti szolga – Csiky Gergely: Lumpok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Csavargó – A.P. Csehov: Cseresznyéskert (rendező: Martin Huba m.v.)
Blaščák – Ladislav Ballek,Ondrej Šulaj: A hentessegéd (rendezte: Rastislav Ballek m.v.)
Közreműködő – Faragó Zsuzsa,Laboda Kornél ,Zombola Péter: Szegény Dzsoni és Árnika (rendezte: Laboda Kornél m.v.)
Csobaji koma – Móricz Zsigmond: Sári bíró (rendezte: Görög László m.v.)
Szvisztunov, rendőr – Gogol: Revizor (rendezte: Méhes László m.v.)
Émile, inas – Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból (rendezte: Verebes István m.v.)
Sir James Tyrrel – William Shakespeare: III. Richárd (rendezte: Martin Huba m.v.)
Kopasz úr - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő (rendezte: Méhes László)
Detektív, ávós - Bereményi Géza: Az arany ára (rendezte: Bagó Bertalan m.v.)
Bartholomé atya, vándorprédikátor - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése (rendezte: Martin Huba)
Ölsey - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás (rendezte: Keszég László m.v.)
Közreműködő - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű (rendezte: Martin Huba)
Részeg matróz - Pataki Éva: Edith és Marlene (rendezte: Méhes László)
Egy udvarnok - Katona József: Bánk bán (rendezte: Hargitai Iván)
A Mindenes Legfőbb Segéde - Szabó Attila: Mátyás király krónikái (rendezte: Szabó Attila)

FILMEK

Luisa San Felice - Taviani fivérek (2002)
Standard bastard - Milan Balogh (2006)
Marhuľový ostrov - Peter Bebjak (2011)

Hlavní sponzori Jókaiho nadácie

Hlavní sponzori Zlatí mecenáši Strieborní mecenáši Bronzoví mecenáši Ďalší mecenáši
Urad Vlady 4370 Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma 03952E9C7A Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Square 1 Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Sam logo Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos 0000913519 Logo Jandj MEDIAL Net s r o logo Hotel peklo Green Coop logo Agref logo Bronz logo AGRIPENT Cedrus piros logo CUKRASZ MUHELY GYULAMAJOR Dunstav Florissimo logo LOGO PNG Logo Gukom Motokom logo HD Stifi original Subpage buslak logo Termal s r o Nagymegyer Image001 AGRIMPEX - Nádszeg Agrocoop Imeľ, a.s. - Imely AGRODRUŽSTVO Keszegfalva AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd AGROSERVIS spol s.r.o. Komárom ALBÁR Község Alistál Község A.M.T. Gúta ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község BARTHALOS CUKRÁSZDA Alistál Bátorkeszi Község BOTH s.r.o. Lidértejed Bős Város CANTON s.r.o. Nagymegyer C-SERVICE - Wurczell Zoltán CREDAT INDUSTRIES a.s. Gúta Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DRON INDUSTRIES s.r.o. Tejfalu DIEGO DS s.r.o. Dunaszerdahely Ekecs Község Ekel Község EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi EVENT CREW Gúta FAXCOPY - Komárom FCC SLOVENSKO s.r.o. Albár FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Kamocsa Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom HETÉNY Község HORVÁTH ÁRPÁD Gúta IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Illésháza község Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom IVAT Komárom IZO - BAU s.r.o. Somorja JEG - Komárom JUHOMETAL s.r.o. Gúta KAMOCSA Község Keszegfalva Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza KO - ROLL s.r.o. - Gúta Lakszakállas Község LUARI s.r.o. - Albár Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MIKOS FARM Apácaszakállas MINIT SLOVAKIA spol. s.r.o - Dunaszerdahely MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY ZOLTÁN NANAZ s.r.o. Albár NCD s.r.o. Nádszeg Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PEPITA tours s.r.o. - Komárom PROSPOT SK s.r.o. Gúta PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta RÁZC s.r.o. Nyékvárkony Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SALUSPHARM Gúta SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZENTPÉTER Község SZITA - Ekecs SZÍMŐ Község Szőgyén Község Šeko Shop - Komárom STING 2000 s.r.o. Gúta TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község VÁGFÜZES Község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG